ארונות

ארונות בהזמנה אישית

חולמים על חדר ארונות אשר כל שטח בו מנוצל ולו הקטן ביותר?
זקוקים לארון כפרי להשלמת חדר השינה המדהים שעבדתם כל כך קשה לעצב וליצור?
יש לכם נישה לא מנוצלת והגיע הזמן להפוך אותה ליעילה אך גם מעוצבת ומזמינה?

אנחנו כאן ונשמח להגשים את החלום!

אם זה בתכנון אדריכלי או עצמאי, אם זה פריט שראיתם אצל חבר או מתמונה שמשכה את עיניכם… אנו כאן לאפשר לכם לעצב את הבית, החדר, המשרד בדיוק כפי שדמיינתם או על פי הצרכים והתנאים העומדים לרשותכם.

ארון בהתאמה אישית נועד לספק שטח אחסון על פי מידות מדויקות הקיימות בבית ובכך מאפשר לנו לנצל שטחים ולהשתמש בחלק גדול יותר מהחדר ובאמת להנות מכולו.

כדי לבחור את הארון המתאים והנכון עבורכם יש מספר דברים חשובים שיש לקחת בחשבון: זקוקים לארון כפרי להשלמת חדר השינה המדהים שעבדתם כל כך קשה לעצב וליצור? יש לכם נישה לא מנוצלת והגיע הזמן להפוך אותה ליעילה אך גם מעוצבת ומזמינה?

  1. בחירת מִפְתָּח הארון – ניתן לבחור בין ארון פתיחה לארון הזזה.
  2. בחירת עיצוב – איך אנחנו רוצים שהארון יראה? האם חשוב לנו שהארון יתאים לסגנון מסוים? כפרי, מודרני, נורדי, בוהו ועוד.
  3. שילוב מראה בארון – האם היא תהיה פנימית או חיצונית (בפתיחה)? בארונות הזזה ניתן לשלב מראה חיצונית בלבד.
  4. התאמת ידיות –  ישנה חשיבות רבה לבחירת הידיות לארון ולחלל החדר, לדוגמא: לארונות בחדר קטן מומלץ להתאים ידיות אינטגרליות או ידיות קטנות ולהפך- חדר גדול התאמת ידיות גדולות ודומיננטיות. חשוב לשים לב לשילוב נכון ומתאים בין צבע הידית שבחרנו לצבע הארון, לנסות ולמצוא צבעים המשתלבים ועובדים טוב אחד עם השני ולוודא שאין התנגדות חזקה ביניהם העשויה להשפיע על הנראות והגימור הסופי של הארון.
  5. מדידות – על מנת לקבל מוצר טוב ומתאים בצורה הטובה ביותר לחלל שלכם על המדידות להיות מדויקות ומקצועיות.  מידה לא נכונה של חלל יכולה להשפיע רבות על הארון ותכולתו, יש המון גורמים שיש לקחת בחשבון במדידות (מעבר המוצר בדלת החדר, התאמתו לזווית הקיימת בקיר ועוד) ולכן אנו מעניקים חשיבות רבה למדידות מדויקות שנעשות על ידי בעל מקצוע.
בנגרייה אנו עובדים במקצועיות ורגישות על כל פריט על מנת להעניק לו את המראה הייחודי לו בהתאם לעץ הנבחר וכל זאת על מנת לספק רהיט בצורת גימור מוקפדת ואיכותית כדי שיחזיק מעמד למשך שנים רבות. העבודה נעשית תוך הקשבה והבנת צרכי הלקוח וטעמו האישי, תוך עמידה בזמנים ובדגש על רמת שירות גבוהה, אישית ואיכותית.

מה עושים מכאן...?

קובעים פגישה דרך האתר/ טלפונית.
מגיעים לנגרייה לקפה ועם הרעיון הכללי של הארון המבוקש.
יושבים עם הנגר שלנו ומדייקים את ההחלטות והבחירות כדי להגיע לתוצאה הטובה ביותר עבורכם.
קובעים מועד למדידת המקום בו הארון יהיה.
יושבים לנוח עד לקבלת שיחת הטלפון מאיתנו לקביעת מועד המסירה/התקנה.
שולחים לנו תמונות על מנת שנוכל להתרגש יחד אתכם.

טעימה מהנגרייה

בואו נדבר!
דילוג לתוכן