מטבחים

שירותי בניית מטבחים בהזמנה אישית

בבחירת מטבח- אין פשרות!

הסבתות שלנו טענו כי המטבח הוא הלב של הבית… בין אם אנחנו נמצאים בו רוב היום או מבקרים בו כאורחים מדיי פעם, המטבח הוא חלק בלתי נפרד מחיינו וצריך לענות על צרכינו ככל שיהיו.

המטבח מהווה חלל רב שימושי ועל כן האחריות שלנו ליצור מקום פונקציונאלי ובו מקומות אחסון, מקומות עבודה וניצול נכון של השטח הנתון לנו.  להפוך את המתחם ליעיל עבורנו תוך שמירה על עבודה נוחה ומקום נעים לשהות בו.  

דברים לחשוב עליהם לפני שבוחרים מטבח חדש...

רגע לפני שאנו מתחילים בעבודה, חשוב לדון ולשקול מהם הדברים החשובים לנו במטבח.

מה המטבח מהווה עבורנו: האם אנחנו מבשלים הרבה וחשובים לנו יותר שטחי עבודה או האם המטבח מהווה רהיט עיצובי כחלק מהבית ואינו בשימוש רב במהלך היום?   האם המטבח מהווה חלק מעסק ומוצרי החשמל אינם בגודל סטנדרטי? האם אנו משפחה ברוכת נפשות וזקוקים למקומות אחסון רבים מהרגיל?

חשיבות ארגון המטבח בהתאם לצרכינו: האם חשוב לנו למקם את הכיריים ליד מגירת התבלינים? האם למקם את המקרר ליד המזווה? האם חשוב לי שמוצרי החשמל יהיו חשופים על השיש או מוסתרים בתוך ארון נגיש? מה לגבי אי? אם קיים- האם חשוב לי שיהיה במרכז המטבח או יהיה נייד? האם יש צורך בכיור כפול? אולי ליצור מקום מסודר וקבוע לפלטה ולמיחם?

עיצוב המטבח: מהו סגנון העיצוב המתקיים בבית? האם חשוב לי שהמטבח ייקח חלק בעיצוב זה? כפרי, נורדי, בוהו או בכלל מודרני…?  באילו ידיות לבחור?  האם לבחור מספר צבעים ולשלבם יחד או ללכת על קו נקי עם צבע אחיד לכל המטבח?

מקבלים החלטות יחד עבור המטבח שלכם

בעיצוב מטבח יש לא מעט החלטות לקבל ודברים לחשוב עליהם על מנת להבטיח שהוא יהיה המטבח המושלם עבורכם! בדיוק בשביל זה אנחנו כאן, אל תהיו עם המחשבות וההתלבטויות לבד… צרו איתנו קשר ונשמח למקד, לייעץ ולעזור בכל הנדרש.

הנגרייה מתמחה בייצור והתקנה של מגוון סגנונות ועיצוב מטבחים וביחד נוכל למצוא עבורכם את המטבח המיטבי והאיכותי ביותר שישמש אתכם לעוד שנים רבות. אנו שמים דגש ותשומת לב לפרטים הקטנים ולשימוש בחומרים הטובים והחדישים ביותר על מנת שהמטבח יאריך חיים ויתאים לחלל הנתון.
לכל אזור במטבח ישנה חשיבות וייחודיות משלו, אנו לוקחים את כל המאפיינים החשובים לכם בחשבון ויחד ננסה לבנות ולייצר את המטבח האולטימטיבי שיענה על כל הציפיות והצרכים שלכם, שיהיה יעיל ומרשים, קל לסידור וניקוי ויתן הרגשה נוחה ומזמינה אליו.

טעימה מהנגרייה

בואו נדבר!
דילוג לתוכן