ציוד נלווה לסטריאו

בנגריית ויגו תמצאו מגוון ציוד נלווה לסטריאו

מה זה סטריאו?

המושג סטריאו מתייחס לטכנולוגיית שמע המוקלטת בשני ערוצים נפרדים, המוכר לנו כהשמעת קול דרך שני רמקולים, הרמקולים נלווים למערכת הסטריאו- מכשיר המשלב ביחד או בנפרד אופציות להשמעת מוסיקה (כגון מגבר, מזרים מדיה, נגן דיסקים, פטיפון ועוד…)

לאנשים האוהבים, מרגישים ומבינים מוסיקה, איכות השמע הינה קריטית ובדיוק בשביל זה אנחנו כאן!

קרה לנו שהתלבטנו לגבי רמקולים- סבא השאיר לנו זוג רמקולים ישנים ובלויים אך הלב לא נותן להיפרד מהם? שמענו אצל חבר מוסיקה והרגשנו "על הבמה" עם הלהקה המנגנת אבל אצלנו בסלון זה לא נשמע כך?  יש לנו תקציב מסוים אך הרמקולים שבחרנו חורגים ממנו…? דמיינו לעצמנו רמקולים בעיצוב מיוחד אבל אין משהו קרוב לכך בשוק? הגעתם למקום הנכון!

שירותי הנגרייה מציעים מבחר אפשרויות למגוון הבעיות שקיימות בשוק. החל משירותי שיפוץ וחידוש רמקולים ועד לבניית תיבות לרמקולים לפי טעמכם ועיצובכם האישי.

רמקולים בהזמנה אישית

רמקולים של פעם.
אצל חלקנו רמקולים קשורים לזיכרון ילדות, מה שהיה בבית לפני הטלוויזיה והמחשב, אצל סבא וסבתא בסלון, המוסיקה שבקעה מהבית של החבר או השכן ממול… קיבלתם רמקולים בירושה? מצאתם רמקולים ישנים ובלויים? מעוניינים לעדכן את הקיימים לפי טיב האופנה הנוכחי? אנחנו כאן כדי להחזיר לתיבות שלכם את הרעננות והיופי מהימים ההם או אם תרצו להתאים אותם לנראות של ימינו.

תאמו איתנו פגישה ונמצא את הדרך לשמור על הזיכרון ולהפוך אותם לרלוונטיים.

חולמים על רמקולים מסוימים אך התקציב לא מאפשר? רמקול איכותי במחיר שפוי? הייתכן?

כן! או במילים אחרות… קיטים! קיטים לרמקולים הם בעצם "רמקולים בהרכבה עצמית".

לאחר שנים של ניסיון בתחום ועבודה מול חברות גדולות ופרויקטים רבים אנו נרגשים להציע לקהל הפרטי את שירות בניית תיבות לרמקולים לפי קיטים.
המטרה שלנו – לבנות עבורכם את התיבות האידיאליות, עם הניסיון שלנו והחלום שלכם נוכל להתאים את הרמקולים לסלון, למשרד, לאולם, למסעדה ולמצוא את הרמקול האידיאלי עבורכם, כל זאת בהתאם למידות היצרן והגבלות הקיט.
תחום בניית הקיטים קיים בעולם מזה מספר רב של שנים, ידוע ונפוץ מאוד אך בארץ לצערנו הדבר לא מוכר מספיק- וחבל.

מטרתם של הקיטים היא לאפשר לאוהבי המוסיקה רמקולים טובים ואיכותיים- לא ממותגים, בעלויות נמוכות מהמוצר הדומה להם בשוק ויתרון נוסף שלהם הוא העיצוב – ניתן לשינוי והתאמה אישית לצרכים שלכם (לפי מגבלות יצרן הקיט).

 

אז איך מתחילים?

קובעים פגישה בנגרייה להסבר על התהליך, עלויות, קבלת אתרים לקיטים וידע נרחב יותר בנושא על מנת לסייע בבחירה הטובה ביותר עבורכם.
בוחרים את הקיט הרצוי (רמקולים מדפיים, רצפתיים, פסיביים, אקטיביים).
לאחר מכן, אנו מתכננים את איכות התיבה והנראות הסופית של הרמקולים לפי טעמכם- צבע, פורניר, גרילים, גימור, תוספות ועוד…
אנו ממתינים להגעת הקיט ומתחילים בייצור התיבות.
ברגע שהתיבות מוכנות עוברים לשלב חיבור האלמנטים ובדיקה שהכל פועל כנדרש, עוטפים ואורזים עבורכם ומתקשרים לתאם מסירה המלווה בהגשמת חלום.

רגע... על מה הרמקול יעמוד?

בנגריה נוכל לייצר עבורכם מעמדים לכל סוגי הרמקולים לפי הזמנה אישית, מעוצבים לפי דרישתכם ומתאימים בדיוק לחלל שלכם כדי להוציא את הצליל הטוב ביותר שרק אפשר. למעמדים יש תפקיד חשוב- שיכוך וספיגת ויברציות, הם מעניקים יציבות ובטיחות לרמקול ובכך מאפשרים להם להוציא את הצליל הטוב ביותר מהם.

 

טעימה מהנגרייה

בואו נדבר!
דילוג לתוכן