רהיטים בהזמנה אישית

שירותי בניית רהיטים בהזמנה אישית

בנגריית ויגו להפוך רעיון למציאות

יש לכם רעיון לרהיט מסוים?
משהו מעניין וייחודי שפגשתם אצל חבר? אולי חלום שהייתם רוצים להגשים?
אולי אפילו משהו שראיתם כבר בעבר, זיכרון ילדות מבית סבתא….?
אפילו חיפשתם אותו – הסתובבתם בתערוכות שונות, אולמות תצוגה, שוטטתם באתרי אינטרנט, בדקתם בחנויות וקטלוגים שונים וזה לא בדיוק זה? 

אל ייאוש! בדיוק בשביל זה אנחנו כאן

לאחר ששמנו את מיטב כספנו בדירת החלומות שלנו או עברנו למשרד חדש אנו רוצים להעניק תחושה ספציפית שהיא מעבר למילים והנה- הגיע הזמן לבחור בקפידה מה נכניס לתוך החלל הריק שיהפוך אותו לעוצמתי ונכון עבורנו.

אנו מבררים, מתלבטים, מתווכחים ומוציאים סכומי כסף גדולים על מגוון פריטים וחומרים שונים כדי שיבטיחו לנו את "תחושת הבית", רק שהרבה מהפעמים אנו נאלצים להתפשר או לוותר כי לא מצאנו את מה שרצינו, כי זה ליד ודומה אך לא בדיוק מה שהתכוונתי אליו או לא בדיוק מה שהייתי צריך או רוצה.

לכולנו יש חלום קטן או גדול הקשור לתכולת הבית- לעיצוב הכללי של הבית ולעיצוב החדרים בפרט ולא תמיד אנו מוצאים את הרהיט המיוחד הזה, שיהיה בדיוק כמו שרצינו, בדיוק כמו שאנחנו צריכים, בדיוק לפי המידות של הנישה בקיר או בהשראת הפנג שוואי או הגישה המונטסורית, בדיוק בצבע שמתאים לדקורציה של הבית או לאווירת הוינטג' בחדר של הילדה…


אין ספק- איכות חיים מתחילה בנוחות והתאמה מרבית

רהיטים הינם חלק בלתי נפרד מחיינו, הם משפיעים ומשמשים אותנו לאורך כל שעות היום ולכן השקעה בפריטים אלו הינה השקעה לטווח ארוך באיכות חיינו- החל מהמיטה עליה אנו ישנים בלילה, כורסא בה אנו מבלים מול הטלוויזיה, הכיסא עליו אנו עובדים במרבית שעות היום, המטבח בו אנו מבשלים ואופים ועוד.

אנו מאמינים שבחירת עיצוב הרהיט וסגנונו הם משהו אישי ופרטי הדורש זמן מחשבה והתלבטויות ולכן אנו מזמינים אתכם לפנות אלינו לייעוץ ועזרה כיצד להתקדם וליצור את הרהיט המושלם עבורכם. 

כשרעיון וניסיון נפגשים

היום ניתן לראות סגנונות עיצוב רבים ושונים אך לא תמיד קיימים הרהיטים המתאימים לעיצובים ספציפיים אלו, כמו כן ישנם אנשים המעוניינים לשלב בין מספר גישות שונות של עיצוב ולא מוצאים את הרהיט המתאים לכך- בדיוק בשביל זה אנחנו כאן. כאן כדי להכיר, להתלבט, לחשוב יחד, לחקור, למצוא את החיבור בין העולם שלכם לרהיט המדויק עבורכם.

בין אם החלטתם לעצב מזנון טלויזיה בסגנון מודרני, מיטה ברוח הגישה המונטסורית או כוננית תקליטים בעיצוב וינטאג', או שאולי הכיוון בכלל עיצוב תעשייתי או שחשוב לכם שהבית יעוצב והדברים ימוקמו בהתאם להנחיות הפנג שואי… אם יש אי אילו מחשבות ורעיונות ליישום בתהליך שאתם לא שלמים איתם או לא בהכרח יודעים כדי להוציא אותם לפועל נשמח לתת מהידע והניסיון שלנו ולשלבם בתוכנית וברעיונות שלכם. אנחנו כאן כדי לדאוג שהדברים יתאימו, יעוצבו ויראו בצורה הנכונה ביותר עבורכם גם אם העיצוב הינו שונה ובלתי רגיל- אנחנו אוהבים מחשבה יצירתית ואתגרים, דברו איתנו!

מה עושים ומאיפה מתחילים?

יצירת קשר – מתקשרים/ שולחים הודעה או מייל וקובעים איתנו פגישה.
תכנון הרהיט – ניפגש בנגרייה (קפה עלינו) לחשיבה משותפת על הפריט אותו תרצו לייצר, נקשיב לצורך, צורת העיצוב הרצויה, לאן הוא צריך להתאים, למה הוא משמש, מה הדברים החשובים לכם בו, באילו חומרים יהיה נכון להשתמש, אילו צבעים יתאימו לו ועוד.
קבלת החלטות – נבחר את החומרים המתאימים ביותר- סוג העץ או הפורניר, רגליים, ידיות, גימור, צבע וכו לפי טעמכם ורצונותיכם האישיים ולפי טיב החומר והמגבלות הקיימות בשטח.
הכנת הרהיט – זהו, החלק הקשה מאחוריכם וכאן אנחנו נכנסים לפעולה (זה הזמן שבו אתם נחים). אנו נתחיל לייצר, נעדכן בתהליך וברגע שמוכן- ניצור קשר לתיאום המסירה/התקנה.

את הרהיט הייחודי נארוז בצורה הטובה ביותר ותוך זמן קצר תוכלו ליהנות ממנו בבית או במשרד.
לא לשכוח לשלוח לנו תמונה ולשתף אותנו בהתרגשות הגדולה.

טעימה מהנגרייה

בואו נדבר!
דילוג לתוכן